LIETUVOS ALAUS AKADEMIJA

Gildijos daryklų vyriausieji aludariai turi sukaupę neįkainojamos patirties ir savo amato išmanymo. Šioms žinioms skleisti ir visuomenei šviesti gildijos nariai įkūrė edukacinę iniciatyvą – Lietuvos alaus akademiją.

Pagrindinis Lietuvos alaus akademijos tikslas – lietuviško alaus ir jo gamybos tradicijų puoselėjimas ir populiarinimas. Taip pat akademija siekia skleisti žinias apie tiek lietuvišką, tiek pasaulinę alaus istoriją bei propaguoti saikingą, atsakingą mėgavimąsi alumi.

Akademijos šūkis – nėra skanesnio alaus nei lietuviškas!

Akademiją sudaro vyriausieji Gildijai priklausančių bendrovių aludariai. Šiuo metu Alaus akademijoje:

 

•   Ričardas Barakūnas („Kalnapilis“)

•   Petras Sadovskis („Volfas Engelman“)

•   Džuljeta Armonienė („Švyturys“)

 

 

Lietuvos alaus akademija kviečia visus norinčius susipažinti su alaus gamybos proceso subtilybėmis gyvai, atvykti į vieną iš dviejų didžiausių alaus daryklų Lietuvoje pasirinktinai - Švyturio-Utenos alaus arba Kalnapilio - Tauro.  

Dėl išsamesnės informacijos apie ekskursijas ir registracijos kreipkitės el. paštu: akademija@aludariai.lt arba telefonu 8 5 2595077 (antradieniais - penktadieniais nuo 9.30 iki 17.00 val.). Į ekskursijas įleidžiami asmenys sulaukę 18 metų. Įėjimas mokamas.
 
Nėra laiko kelionei į užmiestį? Su alaus pasauliu jus mielai supažindins  Gero alaus parduotuvės kolektyvas Vilniuje ir Klaipėdoje. Nedvejokite ir kreipkitės tel. 8 676 71910 (darbo dienomis nuo 10 iki 18 val.) arba el.paštu degustacijos@geroalausparduotuve.lt
Virimo cechas ŠUA
 

 


 

                     

Ar jums jau yra 20 metų?
Lietuvos aludarių gildija
Atsiprašome,
bet į šią internetinę svetainę gali patekti tik tie asmenys, kurie jau yra sulaukę 20 metų.