NAUJIENOS

„Švyturys-Utenos alus“ nutraukė reklamą „Pirmajame Baltijos kanale“
„Švyturys-Utenos alus“ nutraukė reklamą „Pirmajame Baltijos kanale“

UAB „Švyturys – Utenos alus“ jau nuo spalio 10 dienos nutraukė visas esamas ir planuotas reklamos transliacijas „Pirmajame Baltijos kanale“ (PBK). Tokį sprendimą didžiausias šalies aludaris priėmė dėl šio televizijos kanalo antivalstybinių laidų, niekinančių Sausio 13-osios įvykius.

 „Gerbiame pamatinį žiniasklaidos principą – laisvę gauti ir skleisti informaciją bei idėjas. Tačiau ši laisvė neturėtų paminti mūsų valstybės nepriklausomybės principų bei atminimo žmonių, kurie mums šią nepriklausomybę iškovojo. Daug mūsų įmonės žmonių patys dalyvavo Sausio 13-osios įvykiuose ir puikiai pamena, kaip viskas vyko – tad objektyviai galime įvertinti šios laidos turinį. Būtų nesuprantama, jei mūsų įmonė, daugiau kaip du dešimtmečius rėmusi Lietuvos valstybingumo ir tautinio pasididžiavimo siekius, tuo pat metu finansuotų priemones, kurios neigia ar galbūt griauna šias vertybes”, - sakė  Rolandas Viršilas, UAB „Švyturys – Utenos alus“ vadovas.

 Anot bendrovės vadovo, šis reklamos nutraukimas galios mažiausiai metus – t.y. iki kitų metų spalio, nepriklausomai nuo to, ar teismas po trijų mėnesių leis atnaujinti PBK transliacijas.  „Nors įmonės tikslas yra pasiekti klientą, bet priimant šį sprendimą žiūrėta ne į televizijos reitingus ar auditorijos kiekius, o į laidų turinį – ne mažiau svarbu aplinka, kurioje pasirodo „Švyturio-Utenos alaus“ reklama. Nutraukta bendrovės reklama „Pirmajam Baltijos kanalui“ kitąmet reikš keliasdešimt tūkstančių litų negautų pajamų.

 PBK viešai spalio 4 d. laidoje „Žmogus ir įstatymas“ paskelbė melagingus, tikrovės neatitinkančius ir Lietuvos piliečius įžeidžiančius teiginius apie Sausio 13-osios įvykius.

 


 

                     

Ar jums jau yra 20 metų?
Lietuvos aludarių gildija
Atsiprašome,
bet į šią internetinę svetainę gali patekti tik tie asmenys, kurie jau yra sulaukę 20 metų.